Rozvojový projekt „Čítame pre radosť“ „UROBTE DRUHÝ KROK v prevencii pred šikanovaním“ Zvýšenie podielu OZE v obci Soľ Dajme spolu gól Pedagogický asistent v CPP Národný projekt POP III Národný projekt edIT Digitálny žiak ICILS Medzinárodná štúdia počítačovej a informačnej gramotnosti Národný projekt Pomáhajúce profesie 2 Spolu múdrejší 3 Podpora DPŠ a RŠ Projekt "Spolu múdrejší 2" Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov Základnej školy, Soľ 53 Zvýšenie inkluzívnosti vzdelávania v ZŠ Soľ Čítame radi 2 Projekt "Spolu múdrejší" Zlepšenie vybavenia šk. jedálni 2021 Príspevok na špecifiká - digitalizácia PRINED "Moderná škola - Základ života" Radosť pomáhať SME v škole ENGLISH ONE Múdrosť ukrytá v knihách Ryby, zelenina a pitný režim Are we growing up healthy? Program "Školské ovocie" Program "Školské mlieko" E - testovanie Recyklohry Digiškola Európskeho  týždňa športu - #BeActive Tenis do škôl Zober loptu, nie drogu PREVENTÍVNY PROJEKT „DETSKÁ POLICAJNÁ AKADÉMIA“ PREVENTÍVNY PROJEKT „Póla radí deťom“ Projekt „Pracuj v školskej kuchyni“. SINO ZEROclient IKT UČEBŇA 21.STOROČIA

Recyklohry

Projekt s názvom „RECYKLOHRY“ je školský recyklačný program, ktorý si kladie za cieľ systematické zapájanie témy správneho nakladania s odpadmi, triedenia a následnej recyklácie vyradených elektrozariadení do výučby v školských zariadeniach na Slovensku tak, aby sa správne návyky stali súčasťou životného štýlu nastupujúcej generácie. Organizátorom tohto projektu je kolektívna organizácia ASEKOL SK s. r. o., ktorá sa na území SR v zastúpení výrobcov a dovozcov elektrozariadení zaoberá organizáciou spätného odberu a oddeleného zberu elektrospotrebičov na základe zapísania do Registra kolektívnych organizácií Ministerstvom pôdohospodárstva, životného prostredia a regionálneho rozvoja SR, číslo registrácie – KOVEZ 14.

Školy zapojené do tohto projektu budú za splnenie úloh a správne zodpovedanie otázok týkajúcich sa odpadovej problematiky získavať body, ktoré v špeciálnom internetovom obchode vymenia za zaujímavé odmeny z pripraveného katalógu. Žiaci vďaka umiestneniu špeciálnych nádob priamo na školách získajú praktickú skúsenosť so správnym zatriedením vyradeného elektrospotrebiča.

V ponuke katalógu odmien sú školské pomôcky, športové a výtvarné potreby, spoločenské hry, encyklopédie, ale tiež drobná elektronika či vstupenky do divadiel, kín alebo ZOO.

Školský recyklačný program umožní deklarovať školám ich ekologické myslenie a súčasne podporí vnímanie potreby správneho nakladania s odpadmi u žiakov a študentov.

Zapojenie do školského recyklačného programu bolo v decembri 2010 ponúknuté všetkým základným a stredným školám v Slovenskej republike. Zúčastniť sa môžu tiež materské a špeciálne školy.

Program sa začal 1. januára 2011.