Rozvojový projekt „Čítame pre radosť“ „UROBTE DRUHÝ KROK v prevencii pred šikanovaním“ Zvýšenie podielu OZE v obci Soľ Dajme spolu gól Pedagogický asistent v CPP Národný projekt POP III Národný projekt edIT Digitálny žiak ICILS Medzinárodná štúdia počítačovej a informačnej gramotnosti Národný projekt Pomáhajúce profesie 2 Spolu múdrejší 3 Podpora DPŠ a RŠ Projekt "Spolu múdrejší 2" Zlepšenie kľúčových kompetencií žiakov Základnej školy, Soľ 53 Zvýšenie inkluzívnosti vzdelávania v ZŠ Soľ Čítame radi 2 Projekt "Spolu múdrejší" Zlepšenie vybavenia šk. jedálni 2021 Príspevok na špecifiká - digitalizácia PRINED "Moderná škola - Základ života" Radosť pomáhať SME v škole ENGLISH ONE Múdrosť ukrytá v knihách Ryby, zelenina a pitný režim Are we growing up healthy? Program "Školské ovocie" Program "Školské mlieko" E - testovanie Recyklohry Digiškola Európskeho  týždňa športu - #BeActive Tenis do škôl Zober loptu, nie drogu PREVENTÍVNY PROJEKT „DETSKÁ POLICAJNÁ AKADÉMIA“ PREVENTÍVNY PROJEKT „Póla radí deťom“ Projekt „Pracuj v školskej kuchyni“. SINO ZEROclient IKT UČEBŇA 21.STOROČIA

Zober loptu, nie drogu

Dňa 9. apríla 2019 sa pod hlavičkou akcií „Zober loptu, nie drogy“ uskutočnil pingpongový turnaj pre žiakov 2. stupňa s názvom „...ideme hrať ping – pooooooong....“ Do súťaže sa zapojili žiaci aj učitelia v samostatných kategóriách. Žiaci sa v tomto roku zapojili do turnaja už druhýkrát. Úroveň žiakov rastie každým turnajom. Možno sme v niektorých prebudili chuť aktívnejšie sa venovať športu, a v tomto prípade aj pingpongu. Vieme, že nie je ľahké odtrhnúť sa od vašich facebookových stránok a že práve tam máte najviac priateľov, ale verte, že ozajstný zážitok budete mať, keď sa s ním budete vidieť priamo jeden oproti druhému a naživo. Nebude vás mať rád len vtedy, ak mu dáte like, ale dá vám ruku a povie: „Som rád, že si tu bol dnes so mnou a mohli sme si zahrať pingpong“. Ďakujeme aj učiteľom, ktorí sa odvážili prísť a zahrať si v príjemnej atmosfére. Už dnes sa tešíme na ďalší ročník.

Výsledková listina:

žiaci:

1. miesto: Ján Pavlo 8.A

2.miesto: Šimon Bužo 8.C

3. miesto: Jozef Bužo 8.A

žiačky

1. miesto: Liana Kmecová 8.A

2.miesto: Terézia Nadzamová 7.A

3. miesto: Tamara Nadzamová 7.A

V týždni od 25.3. – 29.3. 2019 sa uskutočnil futbalový turnaj  pod názvom  Zober loptu nie drogy,  pre žiakov 2. stupňa.  Súťaž  prebiehala v dvoch kategóriách. Prvá kategória boli žiaci 5.a  6. ročníka a druhá kategória žiaci 7. a 8. ročníka. Turnaj prebehol v súťaživej atmosfére. Všetci zapojení žiaci vynaložili veľké úsilie, aby sa umiestnili čo najlepšie. Všetkým ďakujeme za príjemnú atmosféru a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Výsledková listina:

1. kategória: