Učenie sa doma

Pinf Hry

Dobrý deň,
naša spoločnosť sa rozhodla počas epidémie bezplatne sprístupniť svoje špeciálne vzdelávacie hry pre deti so ŠVVP a/alebo mentálnym postihnutím.

Uvedomujeme si, že sa rodičia detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami snažia svoje deti vzdelávať, zamestnať a zabaviť doma, nakoľko špeciálne ZŠ, centrá a iné zariadenia sú momentálne zatvorené.
Práve preto sme sa rozhodli, že naše vzdelávacie hry sprístupníme v plnej verzii pre všetkých počas epidémie úplne bezplatne.

Prosíme vás o zdieľanie tejto informácie s rodičmi.

Pokyny pre rodičov:
Ak Pinf Hry ešte nemáte nainštalované, prejdite na www.pinfhry.sk/stiahnut, zvoľte možnosť "Stiahnuť a nainštalovať Pinf Hry".
Následne si bezplatne nainštalujete našu aplikáciu, spustite Pinf Hry a zvolíte si licenciu pre DOMÁCNOSŤ.
Veríme, že sa vám vďaka Pinf Hrám podarí vaše deti zabaviť a zároveň vzdelávať.

Ďakujeme za spoluprácu.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ondrej Vrábel
Pinf s.r.o.