Učenie sa doma

NATUR-PACK

OZV NATUR-PACK pri príležitosti Dňa učiteľov spúšťa nový originálny vzdelávací portál o odpadoch, ktorý je určený nielen pre pedagógov, ale aj pre rodičov. Bezplatný online portál www.garbagegobblers.sk obsahuje aktivity, hry, metodiku i materiály na stiahnutie.

Sme presvedčení, že práve v tomto období, kedy sa výuka základných škôl presunula do oblasti online priestoru, bude tento portál zaujímavým a moderným spestrením bežnej výuky.

Pozrite si naše úvodné, predstavujúce video k tejto veci, ktoré sme pripravili spoločne s autorkou projektu Mgr. art. Táňou Zacharovskou. Nájdete ho na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti alebo po kliknutí SEM, alebo priamo v dolnej časti tohto e-mailu. V dohľadnej dobe k nemu pripravíme špeciálne videonávody pre pedagógov i pre rodičov.

Predpokladáme, že portál sa stretne s veľkým záujmom učiteľov, rodičov i detí. Prosím, využite svoje webové sídlo alebo sociálne siete pre zdieľanie informácie o tomto projekte. Opäť dávame do pozornosti náš videonávod (nájdete ho TU) o tom, ako jednoducho sa dajú zdieľať videá z portálu YouTube na iných sociálnych sieťach. Za každé jedno zdieľanie alebo iné zverejnenie Vám vopred ďakujeme.

Tím NATUR-PACK