Učenie sa doma

AlfBook

Žiaci našej školy prostredníctvom online testovania AlfBook môžu využívať tento výučbový portál na precvičovanie a opakovanie. Pedagógovia našej školy budú prostredníctvom uvedených portálov posielať žiakom domáce úlohy, poznámky z učiva, cvičenia na utvrdzovanie učiva či samotné testy. Na prihlásenie je potrebný kod skoly : zssol   a heslo, ktoré ste dostali od triednych učiteľov.

Ak ste zabudli kód školy, počas týchto dní môžete použiť tento kód: UCIMESADOMA, ale iba na precvičovanie.

AlfBook nájdete na :  https://programalf.com/alfbook/index.html?lng=sk