Dokumenty školy- Ped. dok.je k nahliadnutiu u RŠ.

Voľba RŠ za rodičov

Vážení rodičia,

dňa 19.10.2021 o 15.00 hod bude plenárne RZ. Bude realizované cez rozhlas. Zároveň prebehne voľba do RŠ za rodičov, ak to dovolí epidemiologická situácia. Žiadame Vás, aby ste nahlásili záujemcov o kandidatúru na člena rady školy za rodičov triednym učiteľom, alebo na email: riaditel@zssol.edu.sk,  najneskôr do 15.10.2021

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodičia,

dňa 19.10.2021 sa o 15.00 hod. uskutoční plenárne RZ  spojené s voľbou do RŠ za rodičov.

Pri vstupe do školy sa zapíšete na prezenčnú listinu a vyberiete si z kandidátov:

P. č.

Priezvisko a meno

1.

Balogová Ingrid

2.

Baníková Monika

3.

Bužová Ľubica

4.

Dobranská Pavla

5.

Goroľová Martina

6.

Kulmanová Slávka

7.

Pirková Jana

Voľba prebehne takto: vyzdvihnete si lístok a zakrúžkujete najviac 4 kandidátov / krúžkujú sa poradové čísla/, lístok následne vhodíte do pripravenej urny a presuňte do triedy.

Ak sa prvého kola volieb nezúčastní nadpolovičná väčšina rodičov, prebehne  2 kolo volieb  o 15.30 hod., ale už v triedach /volebná komisia s urnou obíde  triedy a rodičia odvolia/  .

Výsledky volieb budú zverejnené na webstránke školy.

Antigénové testy vydávajú triedni učitelia nie skôr ako o 15.00 hod.  triede !!!

Voľby členov do RŠ pri ZŠ v Soli

Voľby zástupcov rodičov ZŠ sa uskutočnili 19. 10. 2021 v budove ZŠ v Soli o 15. 00 hodine za sprísnených epidemiologických a hygienických podmienok. Počet zúčastnených voličov bol 114, čo nebola nadpolovičná väčšina oprávnených voličov, preto sa muselo zrealizovať ich druhé kolo.

Do volieb boli navrhnutí 7 rodičia žiakov ZŠ, ktorí súhlasili so svojou kandidatúrou. Voľby prebiehali tajným hlasovaním, a to zakrúžkovaním maximálne 4 kandidátov. Ich priebeh riadila volebná komisia zložená z 3 členov, ktorí dohliadali na ich priebeh a vyhodnotenie. Po spočítaní hlasov volebná komisia dospela k týmto výsledkom.

Do RŠ pri ZŠ v Soli boli zvolení títo zástupcovia rodičov:

1. Ingrid Balogová
  2. Monika Baníková
  3. Slávka Kulmanová
  4. Ľubica Bužová

Ďakujeme všetkým rodičom za účasť na voľbách a všetkým zúčastnením za kandidatúru a snahu pomáhať škole.