Učenie sa doma

E-test

Učitelia majú stále k dispozícii aj systém elektronického testovania http://www.etest.sk/. Na to, aby mohli mať žiaci prístupné testy cez tento systém, môžu učitelia využiť modul tzv. učiteľského testovania. V rámci neho majú k dispozícii už hotové úlohy a testy z Banky úloh a testov, prípadne si z úloh môžu zostaviť vlastný test podľa svojich pedagogických požiadaviek a cieľov.

Učiteľ potrebuje funkčný PC, resp. notebook s prístupom na internet. Môže vytvárať vlastné úlohy, resp. testy, ale môže tiež využiť existujúcu banku úloh e-Testu. Žiaci vedia do systému pristupovať tiež aj z domu, ak majú funkčný PC, notebook alebo tablet s prístupom na internet.