Informácie o ŠJ Zápisný lístok Prihlásenie / odhlásenie na stravu Fotoalbum Oznam spoločnosti Rajo Žiadosť na stravovanie od 1. mája 2023

Školská jedáleň

Prihlásenie / odhlásenie na stravu

Online Prihlásenie/odhlásenie stravy

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Platí od 15.01.2021  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spustili sme možnosť online prihlásenia alebo odhlásenia stravníka zo stravy. Zároveň si môžete kontrolovať stav Vášho účtu v rámci školskej jedálne.

Po kliknutí na odkaz Prihlásenie/odhlásenie zo stravy sa dostanete na stránku, kde bude potrebné zadať Vaše prihlasovacie údaje.

Užívateľ: Zadajte meno v tvare priezviskomeno (bez diakritiky)

Príklad: Jožko Hladný = hladnyjozko

Heslo: Váš variabilný symbol (môžete zistiť u vedúcej jedálne, t.č.: 057/ 4496324,  mobil: 0918607158)

• Odhlásiť, respektíve prihlásiť na stravu je možné 24 hodín vopred do 14.00 hod.Včas neodhlásený obed je možné zobrať do obedára

• Zákonný zástupca dieťaťa, žiaka zo stravovania odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod. za neodobratú a včas nedohlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.