Úspechy našej školy 2014/2015

Krajské kolo Fyzikálna olympiáda

V krajskom kole Fyzikálnej olympiády, ktorá sa konala v Prešove, skončila naša žiačka 9.A triedy Katarína Hladová na 16. mieste. Krajského kola sa zúčastnilo 31 účastníkov z 26 škôl. Žiačku pripravovala pani zástupkyňa Ing. Eva Mihočová.

Krajské kolo Chemická olympiáda

V krajskom kole Chemickej olympiády, ktorá sa konala v Lipanoch, skončila naša žiačka 9.A triedy Katarína Hladová na 10. mieste. Žiačku pripravovala pani  učiteľka Ing. Viera Šerešová.

Okresné kolo Fyzikálna olympiáda

V okresnom kole Fyzikálnej olympiády, ktorá sa konala vo Vranove nad Topľou, skončila naša žiačka Katarína Hladová na výbornom 3. mieste. Šieste a siedme miesto obsadili Ondrej Pačuta a Timea Raničová, ktorí mali rovnaký počet bodov. Všetkých našich žiakov pripravovala pani zástupkyňa Ing. Eva Mihočová.

Okresné kolo Chemická olympiáda

V okresnom kole Chemickej olympiády, ktorá sa konala vo Vranove nad Topľou, sa žiačka našej školy Katarína Hladová (9.A) umiestnila na 1. mieste. Pripravenosť našich žiačok potvrdila ôsmym miestom Timea Raničová (9.A). Obe naše žiačky pripravovala pani učiteľka Ing. Viera Šerešová.

Okresné kolo Pytagoriády

V kategórii jednotlivci sa žiačka Mária Mihalčinová umiestnila na 11.mieste a žiak Michal Vancák na 17.mieste.

Obvodné kolo v cezpoľnom behu

Žiačky K.Slaninová, A.Pačutová a S.Ihnátová sa umiestnili na 9.mieste.

Žiaci sa umiestnili na 5.mieste.

V kategórii jednotlivcov sa umiestnil D. Slanina na 11.mieste, M.Ďuďa na 13.mieste a O.Pačuta na 16.mieste.

Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku

Žiačka Katarína Hladová sa umiestnila na 8.mieste. Najlepší výsledok dosiahla v písomnej časti, kde pri Čítaní s porozumením získala 7 bodov z 10.

Biblická olympiáda