Vo vianočnej pekárni
napečieme za pár dní
štrúdle, perníky aj veterníky,
tu sa nezatvára pred nikým
vo vianočnej pekárni,
vo vianočnej pekárni.
Tento text spieva Miro Jaroš vo svojej pesničke s názvom Vianočná pekáreň. Aj my sme si ju zaspievali aj perníky napiekli. Boli voňavé a hlavne aj chutné. Bolo to pekné popoludnie.
Vychovávateľka Ingrid Lendacká